!
X
Kliknij przycisk aby pobrać katalog produktów
Pobierz katalog

100%

naturalne składniki

100%

bez konserwantów, chemii i barwników
bez wzmacniaczy smaku

100%

Kaczka Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Przysmaki z kaczki dla psów i kotów

Wykorzystanie mięsnych przekąsek to jeden z najlepszych sposobów na naukę zwierzaka określonych zachowań lub sztuczek. Za pomocą pysznej nagrody zachęcamy pupila do grzecznej postawy w domu bądź na spacerze. Nie jest tajemnicą, że za pomocą przysmaku możemy nawet w pokojowy sposób przedstawić psu albo kotu nowego czworonoga w rodzinie czy oduczyć niepożądanego zachowania – bez zastosowania negatywnych bodźców. Nagroda wzbudza pozytywne emocje – chęć do nauki, dostosowanie się do zasad. Warto wybierać takie produkty, które nie tylko zasmakują naszym ulubieńcom, ale także będą dla nich dobre. Sprawdź, jakie przysmaki z kaczki przygotowaliśmy dla Twojego psa lub kota.

Smakołyki z kaczki dla psa lub kota o wykwintnym podniebieniu

Mięso z kaczki cenione jest przez smakoszy – zarówno tych dwunożnych, jak i czworonożnych. Warto okazjonalnie częstować nim psa lub kota, jednak warto wiedzieć, z czym to się wiąże. Smakołyki z kaczki powinny być rozsądnie dawkowane, nie należy traktować ich jako podstawę diety domowego pupila. Kacze mięso charakteryzuje się dużą zawartością tłuszczu – jest kaloryczne, dlatego kilka kąsków jednego dnia to zdecydowanie maximum. Choć to niewątpliwy rarytas, dla którego kot lub pies wiele zrobi, nie daj się zwieść jego błagalnemu spojrzeniu – zdrowie czworonoga zależy od Ciebie i niestety czasami musisz mu odmówić. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje smakołyków z kaczki, dzięki którym urozmaicisz psią bądź kocią dietę. Zapraszamy!

Różne rodzaje przysmaków z kaczki dla Twojego kota i psa

Dbamy o to, by w końcowym produkcie znalazły się jedynie starannie wyselekcjonowane składniki – a przede wszystkim wysokiej jakości mięso z kaczki. Dzięki takiej recepturze przysmaki dostępne w naszym sklepie świetnie nadają się zarówno dla wszystkożernych z natury psów, jak i jedynie mięsożernych kotów. Polecamy takie smakołyki jak miękkie lub suszone paski z piersi, filet ze skórką, pałeczki ryżowe, rollo czy przysmak z kaczki na marchewce. Gwarantujemy, że w mięsnych przekąskach nie ma miejsca na konserwanty, chemię, barwniki czy wzmacniacze smaku – wykorzystujemy jedynie w stu procentach naturalne składniki.

Zastanawiasz się, czy nauczenie kota podawania łapki jest możliwe? A może chcesz nagradzać psa za wzorowe zachowanie podczas spaceru w parku? Spróbuj dostępnych w naszej ofercie przysmaków z kaczki, na przykład w postaci fileta lub kuleczki ryżowej. Zamów dla swojego pupila najlepsze smakołyki – niech mruczenie i merdanie ogonem przemówi samo za siebie!