!
X
Kliknij przycisk aby pobrać katalog produktów
Pobierz katalog

100%

naturalne składniki

100%

bez konserwantów, chemii i barwników
bez wzmacniaczy smaku

100%
RegulaminInformacje o firmie
Sklep internetowy działający pod adresem canislupuss.com prowadzony jest przez:
Canis Lupuss - Tomasz Wilczak
ul. Dłużyńska 2
64-140 Włoszakowice
NIP 6971957206
REGON 300411030

Nasza oferta
Sklep internetowy canislupuss.com  prowadzi sprzedaż detaliczną przysmaków dla psa i kota.
Wszystkie produkty oferowane w sklepie canislupuss.com są fabrycznie nowe, posiadają oryginalne opakowania, zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
Wszystkie ceny towarów prezentowanych na stronach sklepu canislupuss.com  są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i podane są w polskich złotych.

Składanie zamówień
Zamówienia mogą być składane:
- poprzez sklep internetowy canislupuss.com
- pocztą elektroniczną na adres biuro@canislupuss.com
- telefonicznie pod numerem: 721 576 645
- osobiście w siedzibie firmy
Wysyłka za granicę możliwa jest po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową lub telefonicznie. Dla każdego zamówienia koszty wysyłki za granicę ustalane są indywidualnie.

Sposoby dostawy
Zamówienia realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD:
- zamówienie opłacane  z góry przelewem na konto (przedpłata)
- zamówienie opłacane przy odbiorze przewoźnikowi (pobranie)
Czas dostawy 48h.

Sposoby płatności
Oferujemy następujące terminy płatności:
pobranie - za zamówienie płacisz przy odbiorze przesyłki (nie dotyczy promocyjnej wysyłki)
przedpłata na konto - po złożeniu zamówienia otrzymasz informację o sumie do wpłaty i numerze konta. realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie
Przelew 24 - szybkie przelewy internetowe
gotówka - zamówienia z odbiorem osobistym mogą zostać opłacone w siedzibie firmy gotówką

Prawo odstąpienia od umowy
Odstąpienie od umowy kupna towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny jest możliwe w ciągu 14 dni od chwili fizycznego otrzymania towaru. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa, weszła w posiadanie zakupionego towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia na adres: Canis Lupuss - Tomasz Wilczak, ul. Dłużyńska 2 64-140 Włoszakowice, lub e-mail: biuro@canislupuss.com
Formularz odstąpienia od umowy powinien zawierać:
- pełne dane adresata (nazwa, adres, numer telefonu, adres e-mail)
- imię, nazwisko, adres, adres e-mail Konsumenta (-ów)
- nazwa produktu, który jest przedmiotem odstąpienia od umowy sprzedaży
- datę zawarcia umowy
- podpis Konsumenta (-ów) (tyko jeśli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

W przypadku odstąpienia od umowy prosimy o dokonanie zwrotu zakupionego towaru niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Zwrot towaru odbywa się na koszt zwracającego, który powinien odesłać towar podając numer zamówienia. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Towar zwracany nie powinien posiadać cech użytkowania ani żadnych uszkodzeń wskazujących na używanie i obniżających jego wartość. Zgodnie z art. 34 ust. 4 ustawy o prawach konsumenta, Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem z korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy po otrzymaniu zwróconego towaru, przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwracanego towaru lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Reklamacje i gwarancja
Zakupione towary objęte są gwarancją producenta.
Nasza firma odpowiada na podstawie rękojmi za oferowane produkty na podstawie przepisów prawa. Jeżeli otrzymany produkt jest wadliwy, mogą Państwo skorzystać, według swojego wyboru, z uprawnień gwarancyjnych wynikających z gwarancji oraz z uprawnień przysługujących Państwu wobec naszego sklepu z tytułu rękojmi. Uprawnienia gwarancyjne i uprawnienia przysługujące Klientowi z tytułu rękojmi są uprawnieniami od siebie niezależnymi.
W przypadku stwierdzenia istnienia wady produktu Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Uprawnienie to przysługuje konsumentom w ciągu 2 lat od daty doręczenia towaru. W takim przypadku Klient powinien odesłać towar poleconą przesyłką pocztową (listem lub paczką) na adres naszej siedziby. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-mail biuro@canislupuss.com lub w formie pisemnej na adres: Canis Lupuss - Tomasz Wilczak, ul. Dłużyńska 2 64-140 Włoszakowice. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
- imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
- datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
- przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację (opis reklamacji).

Prosimy o dołączenie do przesyłki dowodu zakupu oraz dokładnego opisu przyczyny reklamacji wraz z określeniem Państwa żądania co do reklamowanego produktu. Niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkujemy się do złożonej reklamacji i poinformujemy Państwa o dalszym postępowaniu. W przypadku uwzględnienia reklamacji, koszty reklamacji ponosi firma Canis Lupuss.

Reklamowane produkty prosimy przesyłać na adres:
Canis Lupuss - Tomasz Wilczak
ul. Dłużyńska 2
64-140 Włoszakowice

Ochrona danych osobowych
Zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych” z dnia 29 sierpnia 1997 roku, administratorem Państwa danych osobowych jest firma Canis Lupuss - Tomasz Wilczak. Uzyskane w trakcie składania i realizacji zamówienia dane osobowe gromadzone są w naszej bazie danych Klientów i wykorzystywane są w zakresie koniecznym do realizacji Państwa zamówienia. Dane nie są udostępniane osobom trzecim, firmom czy organizacjom.
Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia z bazy danych.